page-head

Hakkımızda

YumurtaBorsası

Hizmetlerimizi bağlı bulunulan standartlar, yasal mevzuatlar, müşteri şartları ve MSK Foods kurum prosedürleri dahilinde sunarak müşteri memnuniyetini temel amaç alarak çalışmalarımızı sürdürmektir .

  • Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye çalışmaktır.
  • Ürünlerimizi sürekli hijyen ortamında üretip satışa sunmaktır.
  • Çalışanlarımızın kalite ve gıda güvenliği bilincini sürekli iyileştirmektir.
Yumurta Borsası

Hizmetlerimizi bağlı bulunulan standartlar, yasal mevzuatlar, müşteri şartları ve MSK Foodsl kurum prosedürleri dahilinde sunarak müşteri memnuniyetini temel amaç alarak çalışmalarımızı sürdürmektir.

Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde KALITE VE GIDA GÜVENLIĞI YÖNETIM SISTEMI 'ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır.

Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak karşılamaktır.

Bugüne kadar yaptığımız ve ileride yapacağımız tüm işlerde, işin kaliteli, ilk defada, zamanında ve her zaman doğrusunu yapma arzusuyla çalışmaktır.

Her türlü hizmet faaliyetleri süresince; ekolojik dengeye zarar vermemek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mal ve mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü korumayı sağlamaya çalışmaktır.